System evohome

ATC928 EVOHOME Honeywell

Bezprzewodowy system sterowania wielostrefowego ATC928 EVOHOME Honeywell posiada wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz z funkcją dotykową. Moduł może sterować niezależnym programem czasowo-temperaturowym w maks. 12 strefach grzewczych oraz w jednym obiegu ciepłej wody. Każda ze stref posiada tygodniowy program czasowy, a funkcja dotykowa pozwala na szybką i wygodną obsługę.
Moduł sterujący evohome jest podstawowym elementem zarządzającym w systemie sterowania evohome i działa w technologii bezprzewodowej, w paśmie częstotliwości 868 MHz. Moduł sterujący evohome posiada wbudowaną bramkę internetową, która umożliwia mobilne sterowanie systemem ze smartfona lub tabletu. Wymagane oprogramowanie Android lub Apple.
System evohome steruje ogrzewaniem grzejnikowym, podłogowym, zaworami strefowymi, zaworem mieszającym oraz opcjonalnie kotłami, pompami ciepła i ciepłą wodą w instalacjach domowych i użyteczności publicznej.


Honeywell DTS92

 

Nowa rodzina termostatów  Honeywell DTS92 reprezentuje termostaty cyfrowe zaprojektowane z myślą o komforcie i ekonomii w nowoczesnych instalacjach grzewczych. Zestaw składający się z modułu pokojowego oraz modułu załączającego komunikuje się sygnałem radiowym. Produkty te są ze sobą fabrycznie zestrojone i są gotowe do natychmiastowego montażu. Optymalne wykorzystanie energii jest realizowane poprzez zastosowanie najwyższej jakości typu regulacji TPI oraz przycisk ECO z funkcją oszczędnościową. Termostat może być zastosowany w instalacjach ogrzewczych z kotłami gazowymi i olejowymi, w instalacjach ogrzewania podłogowego, elektrycznego l ub strefowego.Duży wyświetlacz oraz prosty panel sterowniczy sprawiają ,że termostat DT92 jest łatwy w obsłudze.Honeywell HCC80

Regulatory strefowe Honeywell HCC80 stosowane są w systemach grzewczych strefowych (podłogowych lub grzejnikowych) do sterowania temperaturą indywidualnie w każdym pomieszczeniu. Każda strefa grzewcza sterowana jest poprzez urządzenia analogowe lub cyfrowe. Regulatory strefowe wykonane są z wykorzystaniem technologii Fuzzy control z inteligentnym algorytmem regulacji utrzymującym stałą temperaturę w pomieszczeniu. Zainstalowane elementy systemu tj.HCW82/HCF82/CM67z odczytują temperaturę w
pomieszczeniu i sygnałem radiowym przekazują do regulatora. Regulatory typu HCE80/HCC80/HCE80R oraz HCC80R w podstawowej konfiguracji sterują 5 strefami grzewczymi i mogą być rozszerzone do 8 stref przy zastosowaniu modułu rozszerzającego HCS80. Każda strefa grzewcza jest sterowana indywidualnym programem czasowyo-temperaturowym poprzez moduł pomieszczeniowy CM67z lub centralę HCM200D. Centrala sterująca HCM200D umożliwia sterowanie 16-ma indywidualnymi programami czasowymi w trybie tygodniowym.


Honeywell HR92EE

Programowalna głowica termostatyczna Honeywell HR92EE o nowoczesnym designie. Dzięki komunikacji radiowej w paśmie częstotliwości 868 MHz bezprzewodowa głowica termostatyczna HR92 stosowana jest w bezprzewodowych systemach sterowania np. evohome, do regulacji temperatury pomieszczenia.

• Duży, regulowany, podświetlany wyświetlacz.
• Informacje na wyświetlaczu wskazywane za pomocą symboli i tekstu.
• Możliwość zmiany ustawienia parametrów.
• Chwilowa zmiana nastawy obowiązującej do kolejnego punktu przełączenia.